EMO2023 Hannover Fuarında Ziyaretçilerimiz ile Buluştuk!

EMO2023 FUARINDA ZİYARETÇİLERİMİZ ile BULUŞTUK!

CNC KAYAR OTOMAT VAN MAKİNA

Türkiye'nin ilk Yerli ve Milli kayar otomatı Van Makina precision engineering.

EMO2023 Hannover Fuarında Ziyaretçilerimiz ile Buluştuk!

18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover Şehrinde düzenlenen, dünyanın dört bir tarafından makine üreticileri ile kullanıcıları buluşturan Emo2023 fuarında ziyaretçilerimiz ile buluştuk. Tüm kayar otomat modellerimizi sergilediğimiz fuarda yüksek teknoloji ve hassasiyete sahip makinalarımız büyük beğeni topladı.

İlk defa Emo2023 fuarında sergilediğimiz Van MR20 V7+B modelimiz ziyaretçilerin yanı sıra makine üreticilerinin de dikkatlerini üzerinde topladı. MR20 V7 modelimizin üstün yeteneklerine ayrıca eklenen B Axis özelliği ile parça işleme sürelerini daha da kısaltan, kullanıcı dostu operatör panele sahip Mr20 V7+B modelimizin seri üretime alınması ziyaretçilerimizi memnun etti.

Fuar sırasında standımıza nazik ziyarette bulunan Citizen Machinery Co. Ltd. Başkanı Sayın Keichi Nakajima son teknolojik ürünler ile donatılmış Van KAYAR OTOMATLARI yakından inceledi. Ziyaret sırasında CEO’muz Sayın Fatih Van kendisine eşik ederek, ürünlerimiz hakkında kendisine detaylı bilgi aktardı. Sayın Nakajima ; ürünlerimizden çok etkilendiğini ve VAN Markasının gelecekte küresel pazarda çok ciddi bir oyuncu olacağını düşündüğünü ileterek ziyaretini tamamladı .

Ayrıca Japonya’nın önde gelen kayar otomat üreticilerinden olan Star Micronics Co., Ltd. Satış direktörü Sn. Takuji Uchiyama ve ürün geliştirme direktörü Sn. Tetsu Kawarasaki standımızı ziyaret ederek yüksek hassasiyet ve teknolojiye sahip ürünlerimizi incelediler.
Bu ziyaretlerinde Van Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO muz Sn. Fatih Van kendilerine eşlik ederek sorularını memnuniyet ile cevapladı. Van Makinanın rakiplerine göre üstün yanlarını ve bu üstün özelliklerinin son kullanıcılar üzerindeki pozitif yansımalarını örnekler ile gösterdi.
Sn. Takuji Uchiyama ürünlerimizden çok etkilendiğini, bu kadar kısa zaman içerisibde bu kadar geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesi üretmiş olmamıza çok şaşırdığını ve büyük saygı duyduğunu belirttiler.

Çözüm ortağımız ve partnerimiz olan Fanuc Senior Officials President&CEO Dr. Kiyonori Inaba, President &CEO Kenji Yamaguchi, President&CEO Marco Ghirardello, General Manager Hiroshi Noda, Turkey General Manager Teoman Alper Yigit and European Sales Coordinator and Turkey FA Division Manager E. Çağtay Güleç’ de standımızı ziyaret edenler arasındaydı.

Canlı parça işlemelerinde gerçekleştirildiği Emo2023 fuarında, yüksek teknoloji ve hassasiyete sahip Van Kayar Otomatların işlemiş olduğu kız kulesi anahtarlıklar kullanıcılara hediye edildi.

Dünyadan bir çok sanayici ve kullanıcının ziyaret ettiği standımıza ilgi gösteren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz..

İçerik Kategorileri : Genel
Menü Görüntüle